Nordway Store Oskarshamn

Nordway Store erbjuder IT-relaterade produkter och tjänster till både privatpersoner och företag. Vi är experter på datorservice, mobilreparationer, nätverk, installationer, gaming och mycket mer! Vi är även en av Sveriges bredaste återförsäljare av begagnade mobiltelefoner, datorer, surfplattor m.m.

Vi utför reparationer på alla mobiltelefoner, surfplattor, datorer men även konsoler, nätverksrelaterade enheter och mycket mer! Kontakta oss för mer information.

Vi jobbar även med kompletta företagslösningar, såsom digital skyltning, molntjänster, serviceavtal, och webbutveckling.

Öppettider

Mån-fre: 07:00 – 17:00
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt


Kontakta oss

Telefon 0491-78 68 20
E-post: info@nordwaystore.se
Adress: Formaregatan 1-3, 572 36 Oskarshamn

Medarbetare

Christoffer Ljung

VD / Företagstelefoni

0491-76 68 24
christoffer.ljung@nordwaystore.se

Daniel Karlsson

Butiksansvarig, PC-Gaming specialist, Online-support

0491-76 68 20
daniel.karlsson@nordwaystore.se

Christian Lakatos

Butiksbiträde, Tekniker, Nätverk och server

0491-76 68 20
christian.lakatos@nordwaystore.se

Ahmad Allowh

Tekniker - Nätverk och Serveradministration, Support Företagstelefoni

0491-76 68 23
ahmad.allowh@nordwaystore.se

Tony Johansson

Tekniker - Mobiltelefoner och Datorer

0491- 76 68 22
tony.johansson@nordwaystore.se

Farooz Hakimi

Tekniker - Mobiltelefoner och Surfplattor

0491-76 68 26
farooz.hakimi@nordwaystore.se

Linda Karlsson

Tekniker - Dator, skrivare, OS och mjukvara

0491-76 68 22
linda.karlsson@nordwaystore.se