Nordway Store

Vi i butiken i Nossebro har varit verksamma inom databranschen sedan 1997. Vårt focus ligger på en stor tillgänglighet och ett nära lokalt samarbete med våra kunder. Vi hjälper dig med din dagliga IT-drift samt inköp av utrustning. Vi tillhandahåller helhetslösningar för era behov av bland annat datorer, telefoni, nätverk, skrivare, backup lösningar och hela kassasystem.

Öppettider

Mån – fre – 10:00-18:00
Lördag – 10:00-13:00
Söndag – Stängt

Kontakta oss

Telefon 0512-74 53 00
E-post: info@vanoit.se
Adress: Storgatan 17, 465 30 Nossebro

Erbjudanden hos oss

Medarbetare

Johan Ståhl

VD

0512-745 300
johan@vanoit.se

Mikael Karlsson

Tekniker / Säljare

0512-745 300
mikael@vanoit.se

Leif Sjunnesson

Tekniker / Säljare

0512-745 300
leif@vanoit.se

Roy Bergqvist

Tekniker / Säljare

0512-745 300
roy@vanoit.se

Ahmad Doha

Tekniker / Säljare

0512-745 300
ahmad@vanoit.se

Patrik Fagerström

patrik@vanoit.se