Etab Data AB

Etab Data är din lokala IT partner i Karlskoga. Vi installerar, konfigurerar och underhåller din IT miljö. Vi erbjuder IT-relaterade produkter och tjänster till både privatpersoner och företag, vi kan allt från skrivare och datorer till molntjänster. Välkommen in i butiken!

Öppettider

Måndag – fredag: 07:00-17:00
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt

Kontakta oss

0586-50380
info@etab.se
Adress: Skogsbovägen 4C
691 47 Karlskoga

Medarbetare

Matti Eerola

VD / Försäljning

0586-794542
matti@etab.se

Jim Andersson

IT-Konsult / Servicechef

0586-50380
jim@etab.se

Anders Bock

IT-Konsult / Personalchef

0586-50380
anders@etab.se

Klas Westerberg

Butik

0586-794546
klas@etab.se

Peter Sandelin

Inlämnings-service / Garanti

0586-794549
peter@etab.se

Eric Broman

IT-Service

0586-50380
eric@etab.se

Carina Nylén

Ekonomi

0586-794540
carina@etab.se